Tarama alanını bodruma dönüştürmek her zamankinden daha kolay. Profesyonel müteahhitler, hızlı ve oldukça ekonomik bir şekilde çalışabilen özel ekipman ve tam çalışma ekiplerine sahiptir. Emek yoğunluğunun ne kadar yoğun olduğunu ve yatırımlarınızın karlılığına kıyasla ne kadar maliyet kullandıklarını düşündüğünüzde, tüm proje aslında çok avantajlı bir anlaşma.

Bir yüklenici paletli alanınızı dönüştürdüğü zaman, kelimenin tam anlamıyla onu tamamen dolu bir mahzen için alanla değiştirerek terk eder.

Evinizin altındaki boşluğun en canlı ve en ekonomik kullanımı bodrumdur. Mevcut bölgenizdeki alanı iyileştirirsiniz, bu da projenin önündeki paradan tasarruf etmenizi sağlar. İmar, arazi geliştirme sorunları veya mimari ihtiyaçlarla ilgili herhangi bir problem yoktur. Tüm bu uzmanların yokluğu gerçekten bu tür bir projenin maliyetini düşürüyor.

Pompa istasyonlarının montajı, pencere kuyuları, protein kapıları, banyolar, kanalizasyon pompaları, çamaşırlar için yeni banyolar da dahil olmak üzere yeni tasarımın su yalıtımı büyük masraflar olmadan eklenebilir.

En büyük sorun, ne için yer kullanmak istediğinizi bilmektir. Çoğu durumda, kuru alan için bile tarama alanı uygun değildir.

Yeni bodrumun alanı genellikle 1/2 metrekarelik bir evdir ve gerçekten harika bir yeni alan sağlar. Tarama alanıyla çözülmesi gereken sadece küçük yapısal sorunları kazmakla.

İş çok zor ve mevcut evinizin istikrarını sağlamak için çok çalışmak gerekiyor. Eski altbilgiler, bir seferde dikkatlice ve mülkün diğer tarafındaki küçük alanlarda patlatılmalıdır. Bu işlem sonuçta yeni duvar yapısını tamamlayan döner bölümler üzerinde tamamlanır.

Bu harika bir iş, ancak çoğu ev sahibi yatırım getirisinin% 125'ini, özellikle bir noktada bir ev satmayı veya bir ev kredisi kullanmayı planlıyorlarsa, alıyor.

5 temel dönüşümle ilgili yol tarifi:

1. Kirin çıkarılması

2. Yapısal destek ve mühendislik

3. Yeni başlıklar

4. Yeni duvarlar

5. Yeni kat

Hepsi, derinlik ve yapısal ihtiyaçlara bağlı olarak maliyetleri doğruladı. Bazı müteahhitler, metrekare başına sadece 50 $ 'a bir para çekme işlemini tamamlayabilir.

Çoğu durumda, son ekstraksiyon maliyeti 2 'ye kadar 3' dir; metrekare başına 50-100 dolar. Bu, kazma, kir çıkarma, yapısal problemleri (varsa) elemeyi, yeni altlıklar ve yeni beton duvarlar ve yeni bir çimento zemini (yeni bir bodrum oluşturan) eklemeyi içerir.

Bir tahminde bulunmak istiyorsanız, evinizin bir metrekaresini alın, 5'e bölün ve 50 ile 100 dolarla çarpın. Bu sadece bir rehberdir, eviniz kişisel durumunuza bağlı olarak daha fazla veya daha az maliyetli olabilir.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here