Bakmaya başladığınızda, tablolar için birçok seçenek olduğunu göreceksiniz. Bilgisayar masaları, masa veya tezgah, yönetici masası veya masa vardır. Kapaklar ve farklı tipte saklama kutusu konfigürasyonları vardır. Bilgisayar klavyenizi güvenli bir şekilde saklamak için tepsili ve tepsisiz masalar kullanılacaktır.

Kavak, meşe, çam ve akçaağaç ağacı yapımında kullanılan birçok ağaç türü vardır. Sunta ve kalıplanmış sert ağaç gibi üretilen malzemelerden yapılmış masalar vardır. Metal çerçeveli cam masalar var. Sonra maun veya kiraz gibi farklı orman türleri için farklı renkler ve cilalar vardır.

Bu nedenle, stil, ahşap, renkler, döşeme ve aksesuarları sıralamak, işte seçiminizi yapmanıza yardımcı olacak bazı ipuçları.

1. Tablonun gideceği boşluğu ölçmeniz ve masayı ölçmeniz önemlidir. Yönetici tarzında bir masayı masa büyüklüğündeki bir alana yerleştirmezsiniz.

2. Evdeki onarım işlerinde harcadığınız para için bir bütçeniz olduğundan emin olun. Bu mobilya parçasının fiyatı seksen dolar ile en yüksek beş yüz dolar arasında değişebilir. Ücret çoğunlukla çalışma alanının neye göre yapıldığına ve boyutuna bağlı olacaktır. Bütçeniz dahilinde kalmanıza izin veren, bazı montajlar gerektirebilecek uygun fiyatlı ancak sağlam bir mobilya parçası bulabilirsiniz.

3. Masanız için doğru yeri bulurken, elektrik prizlerine ve telefon prizlerine dikkat edin. Ayrıca, ısıtma / soğutma için havalandırma deliklerinin nerede olduğunu unutmayın.

4. Geniş bir çalışma alanına sahip sağlam bir masa seçtiğinizden emin olun. Bugünün modüler masalarından bazıları bugün çok sağlam değil.

5. Depolama ihtiyaçlarını göz önünde bulundurun. Bu, çalışma alanınızın karmaşasını azaltır.

6. Sağ mı sol mu? Bir masa, telefon, bilgisayar ve diğer ekipmanı yerleştirirken bu önemlidir.

7. Masayı kişisel tarzınıza ve sanatsal zevkinize bir yansıması yapın. Masa, arkasında otururken genellikle odanın odak noktasıdır.

8. Masanın ev dekorunuzu yansıtmasını veya ev mobilyalarınızdan tamamen farklı bir tarz olup olmayacağını kendinize sorun.

9. Masa tarzı kişisel bir seçim olacaktır.

Masayı keşfederken masanın üzerinde rahat bir sandalye aramak isteyebilirsiniz. Uzun süre çalışmanız gerektiğinde rahat edeceğiniz ve destekleyeceğiniz bir sandalye seçmenizi tavsiye ederim. Ofiste hangi görevleri yapacağınızı düşünün ve sandalyenin hareket kabiliyetine sahip olduğundan ve ofis içinde hareket edebildiğinizden emin olun. Seçtiğiniz yazma stilini tamamladığından emin olun.

Şimdi devam edin ve çalışma alanınız ve rahatınız için doğru kararı verdiğinizi bilerek, ev ofisiniz için mükemmel masa ve sandalyeyi yapın.

Bir önceki yazımız olan İngiltere ve East Midlands'daki Uzay Programları başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here