Bir erkek evlendiği gün, tam kalbiyle ve iyi niyetle yapar. Evliliğinin devam edeceğine inanmadığını söyleyen yeni evli bir adam bulmakta zorlanacaksınız. İnsanlar sadece sendikalarının onları ömür boyu yerine getireceğine inanmadıkça, koridordan aşağı yürümek veya duygusal taahhütlerde bulunmak istemiyorlar. Bu nedenle, karısının artık eskisi gibi evli olmadığını fark etmesi bazen bir koca için yıkıcı olabilir. Panik yapabilir, anında boşanmayı düşündüğünü varsayabilir ve temel ilişkilerini son derece olumsuz yönde etkileyen şeyler yapabilir veya söyleyebilir. Bu pozisyondaki herhangi bir erkeğin, tüm evliliklerin kendilerine bir akıntı ve taşma duygusu olduğunu anlaması önemlidir. İlişkiler değişkendir ve çiftin paylaştığı dinamikler yaşam hedefleri değiştikçe değişmez bir şekilde değişecektir. Bununla başa çıkarken, çiftin tekrar pozitif bir yer bulup bulmayacağına karar verin, yoksa kaçınılmaz olur.

Karınızın ilişkilerde eksik olduğunu belirleyin.

Bir erkek boşanmasını gidermek için kursa gitmeden önce sorunun nerede olduğunu tam olarak belirlemesi gerekir. Eşinizin ne hissettiğini anladığınızı düşünebilirsiniz, ancak başarısız evliliğinizin konusunu tartışmazsanız, muhtemelen kazandınız. Karınız onun umursadığı şey hakkında dürüstçe konuşmaya istekli olmayabilir, ancak evliliğinizin bir numaralı önceliğiniz olduğunu ve sorunu çözmek için onunla çalışmaya hazır olduğunuzu ona bildirmelisiniz.

Sakin ve sempatik bir şekilde, şu anda neden alana ihtiyaç duyduğunu hissettiğini sorun. Cevap vermeye hazır olmalısın. Bazı kadınlar yer ihtiyacını hissediyor çünkü bir erkek her gün işten eve geldiğinde neredeyse onları görmezden geliyor. Diğer kadınlar bir zamanlar var olan romantizmi özlüyor, ama şimdi yerini bir beklenti ve sıkıntı duygusu aldı.

Karınız neden sizinle bir mesafeye ihtiyaç duyduğunu hissettiğinde, kendinizi duygusal olarak incitmeye hazır olun. Ancak, bu acıyı olumlu bir yerden görmeniz gerekir. Eşinizin siz ve evliliğiniz açısından memnuniyetsizliği üzerine oturmak yerine, şimdi sorunları çözmek için neler yapabileceğinize odaklanın. Bilgi, artık evlilikle rahat olmayan bir eşle iletişim kurmanın anahtarıdır.

Siz ve karınız bir kez paylaştığınız bağdan kurtulun

Zamanda geriye gitmek mümkün değildir, ancak çoğu kişi bir zamanlar onunla karısı arasında var olan bağlantıyı kurmak için yapabilir. Siz ikiniz koridorda yürüdüğünüz ve evlilik yeminlerinizi değiştirdiğinizden beri hayatınız çok değişti. İkinizin bağlılığı ve bağlılığı, bunlardan biri olmak zorunda değildir.

Eşinizi bir tarihte dışarı çıkarma fikrini çoktan düşünmüş olabilirsiniz. Birçok erkek bu fikri aptalca ve gereksiz bir çaba olarak görür, çünkü düğün gerçekleştiğinde kurlar durdu. Bu şekilde olmamalı. Bir randevuyu hatırlatan bir akşam yemeği fikriyle karşılaşırsanız karınız kesinlikle şaşıracak, ancak onu kabul etmesini teşvik ediyorsunuz.

Bir eşin evliliğinden biraz zaman ayırmayı planlıyorsa, kocanın evlenebileceği bir başka harika yaklaşım, sadece ikisi için bir hafta sonu sunmaktır. Eşinizin kapıdan bir ayağı varsa ilk başlarda talihsiz görünebilir, ancak aslında ölen bir evliliği kurtarmak için harika bir yol olabilir. Eğer iki uzun barınak birbirinize odaklanmak için zaman ayırmadıysa, şimdi bunu yapmak için mükemmel bir zamandır.

Karınız sizinle daha az zaman istediğini ve daha fazla zaman istemeyeceğini iddia ederse, bunu son çare olarak görmesini isteyin. Kabaca hemfikir olsa bile, zaman onun için bir zaman olabilir ve bir çift olarak tekrar bağlanma fırsatı olabilir. Senin gezinden, seninle evlenmeyi taahhüt ettiği gibi geri gelebilir.

Eşinizin ihtiyaçlarını ciddi bir şekilde düşünün

Evliliklerinden memnun olmayan bazı kadınlar, bazı alanların sadece yaşamlarının nereye gittiğini ölçmek için ihtiyaç duydukları şey olduğuna ikna olmuş durumda. Bu, karısını gerçekten seven ve onunla sadece geleceği isteyen bir adam için korkunç bir teklif.

Karınızın ne istediğini inkar edemezsiniz ve denemeye devam ederseniz, daha fazla memnuniyetsizleşecek ve sonunda sadece çantasını toplamaya ve sonuçta ayrılmaya karar verecektir. Onu dinlemek ve ne hissettiğini kabul etmek zorundasın, bu da kabullenmek demektir.

Sizin için bir yer kazanmaya çalışmak için ayrılmak üzere ayarlanmışsa, bunun ne olduğunu anladığınızdan emin olun. Evliliği kurtaracaksanız, kısa süren bir boşanmayı kabul etmesi şartıyla kabul etmek isteyebilirsiniz. sana danışmak. Bu şekilde, ikiniz birlikte yaşamıyor olsanız bile evlilik üzerinde çalışacaksınız.

Herhangi bir ayrılmanın olumlu faydalarını görmek çok zor, ama birkaçı var. Karınız, genellikle istediği yalnız olmayı reddettiği anda anlayabilir. Yaşamda, bazen değişiklik yaparsak, sadece daldığımız anda yanlış olduğumuzu anlamak için işlerin olağanüstü derecede daha iyi olacağına inanıyoruz. Ek olarak, evliliğinizdeki bir mola, doğrudan ikinizi koparmış olan konulara odaklanacaktır. Bu, ikinize de dürüst, açık ve verimli bir şekilde yaklaşmanız için mükemmel bir fırsat.

Bir önceki yazımız olan Onbir Uzay / Zaman Boyutları - Bölüm I başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here