GNSS'nin devam eden gelişimi, hizmet ve ekipman için 250 milyar Avro artı 2020'nin altında devasa bir pazar sunuyor. Bugün, hacim pazarlarına göre büyük pazar GNSS özellikli cep telefonları ve taşınabilir navigasyon cihazları. Dünya gözlemi ve GMES (Çevre ve Güvenlik için Küresel İzleme), tüm ve özel sektörün haritalaşmayı desteklemesi için fırsatların geliştirilmesini ve ticarileştirilmesini desteklemek amacıyla 1.4 milyar Avro'luk bir kalkınma bütçesiyle (2007-13) Avrupa Uzay Politikası Çerçeve Programının bir köşe taşıdır. kaynak yönetimi ve acil durumlar.

Leicester Üniversitesi, uzay bilimleri, gezegensel keşif ve Dünya gözlem bilimleri konusundaki uluslararası araştırmalarıyla uluslararası olarak tanınmaktadır: Ulusal Leicester Uzay Merkezi, yılda 200.000 ziyaretçi çeken ve 200.000'den fazla ziyaretçiyi çeken 60 milyon sterlinlik bir bilim ziyaretçi merkezidir. 10.000'den fazla öğrencinin ve fen bilgisi öğretmeninin uzay akademisine ve diğer uzay eğitim programlarına katılımı. Bu arada, Nottingham Üniversitesi, uzay GNSS uygulamalarında dünya lideridir.

Uzay uygulamaları endüstrisi

Salam Fırını Pazarlama Uzmanları Cevapları (597) TAGNAME (TAGCOUNT Uzman)

Birinci sınıf tesislerimiz ve güçlü bir beceri tabanımız sayesinde, bir dizi kilit alan programı şirketi East Midlands England'ı üs olarak seçti.

Infotera, Avrupa Uzay Ajansı'nın toplam Dünya gözlem verilerinin neredeyse yarısını oluşturan, Leicester tabanlı bir EADS Astrium'dur. Havacılık ve uydu verilerini alır ve işler, güvenlik ve çevre için çevrimiçi izleme ve yönetim bilgileri sağlar ve en büyük ticari jeo-uzamsal barındırma ve arşivleme tesislerinden birini yönetir.

Güvenilir, güvenilir GNSS teknolojileri sağlama konusunda kanıtlanmış tecrübesi ile Nottingham Sciences Co., Ltd. (NSL), Nottingham Üniversitesi'nden tanınmış bir şirkettir. Gelişmiş konumlandırma teknolojilerinde uydu navigasyonu, algoritma ve yazılım geliştirme, sistem prototiplemesi, performans tahmini ve izleme ve proje yönetimi konularında geniş deneyime sahiptir.

Uluslararası havacılık şirketleri, dünya genelindeki kamu ve özel sektör müşterilerine tarafsız sistemler, teknolojiler ve yönetim önerileri sağlamak için Lincoln, Lincoln Martin Stasys Ltd'e güveniyor.

Havadan inceleme konusunda uzmanlaşmış, BlueSky International Limited, Leicestershire merkezlidir. 30 yıldan fazla olan endüstri deneyimi, veri toplama ve analiz konusunda uzmandırlar.

Leicester Ulusal Uzay Merkezi, Leicester Üniversitesi ve Leicester Şehir Konseyi arasında İngiliz Ulusal Uzay Merkezi ve EADS Astrium'un desteğiyle ortaklaşa kuruldu. Kuzey Amerika dışındaki tek Challenger eğitim merkezini konumlandırıyor ve İngiltere'deki ilk uzay akademisini kuran bölgesel işbirliğinin bir parçası.

NEREUS (Avrupa Uzay Teknolojisi Bölgeleri Ağı), uzay teknolojilerinin kullanımıyla ilgilenen bir Avrupa bölgesi ağıdır ve uzay teknolojilerinin ve uygulamalarının kullanımı konusunda Avrupa ve ulusal politikaları etkilemeyi amaçlamaktadır. İngiltere Doğu Midlands – Büyük Britanya'nın tek kurucusu.

Bir önceki yazımız olan Ofis alanınızı akıllıca aydınlatın başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here