E-ticaret patlamasıyla, birçok profesyonel ofis alanı bulup bir ekip oluşturmadan önce yatak odalarından, mutfaklardan, garajlardan, bodrumlardan ve oturma odalarından çalışmaya alışırsınız. Fikir her yerde filizlenebilir, ancak mükemmel bir atmosfer ve yiyecek gerektirir.

Bu yürütmeyi hayata geçirmek için, işbirliği için boşlukların ortaya çıkması bugün dünya tarafından takip edilen bir eğilim haline geldi. Bu, sermayeyi birbirine bağlayan olağan ofis alanından büyük bir kaymaya neden oldu.

Ev işi yapmak yerine, birçok girişimci ve işletme sahibi şimdi ortak ofis alanını en çok tercih edilen seçenek olarak görüyor. Eğlenceniz için, sadece yeni başlayanlar veya girişimciler bu ayarı seçmiyor, büyük ÇUŞ'ler ve şirket binaları bile ofis işleri için bu seçeneği kullanmayı düşünüyor.

Viral eğilim

Bu eğilim sadece değişkenlik gösteriyor, çünkü bir yandan maliyet etkin ve iki tanesi de size etkili bir şekilde çalışmanız için mükemmel bir profesyonel organizasyon sunuyor. Aynı işi yapmanın etkinliği, kişiye profesyonel bir çalışma ortamı sağlandığı zaman birçok kez arttırılır. Bu, evinizde herhangi bir başka zorunlu çalışmayı yapmanın yasak olabileceği işinize olan ilginin korunmasına yardımcı olur.

Kendine güvenen girişimciler inşa etmek

İşbirliği çalışmaları için bu tür alanları kullananlar, aşağıda sıradan işlere sahip olduklarını iddia ediyorlar. Evde veya işyerinde başka bir ofis alanı kullanmayı düşünenler arasında güven düzeyi önemli ölçüde artmıştır. Artık ilişkilerine daha güveniyorlar ve çalışmalarına profesyonel bir yaklaşım yansıtıyorlar.

Son derece esnek

Paylaşılan ofis alanı, ağlardaki artışla birleştirildiğinde onlara mükemmel esneklik sağlar. İşlerini başarılı kılmak için çalışan başka parlak beyinler de var. Böyle bir atmosfer işinizde bir yüzdürmeye neden olur ve ayrıca fark edilme şansınızı arttırır.

Bu çalışma alanları arasında bugün mevcut birçok uzantı var. Esneklik söz konusu olduğunda, takımınızı mükemmel performans için oluşturmaya hazır olduğunuzda kalkış aşaması için birçok seçenek vardır. İş merkezleri, işiniz sırasında ortaya çıkabilecek herhangi bir hıçkırık için mükemmel bir yastık sağlar.

Seç ve seç

Paylaşılan bir ofis alanı seçme konusunda en iyi şey, müşteri tabanınıza veya evinize yakın olabilecek uygun bir konum seçip seçebilmenizdir. Bu esneklik, iş yapma kolaylığınıza yansıyan mutluluk faktörünü artırır.

İzole yerine bağlı hissedin

Evden çalışırken, daha az motive ve yalıtılmış kalırsınız ancak işbirlikçi bir ofis ortamında çalışmayı seçmeniz yeni fikirler ve yenilikler geliştirmenize olanak sağlar. Bu, bağlantıda kalmanıza ve topluluğun bir parçası olmanıza yardımcı olur. Ek olarak, dünyaya bağlanmak için masanızın teknik olarak gelişmiş versiyonları ile kuşatılmışsınız.

Profesyonel bir etik alana erişim: Toplantı odaları

Evden çalışmak sizi mutlu edebilir, ancak müşterilerinizle evde buluşmak işinizi asla müreffeh yapmaz. Bu, profesyonelce etik olmayan restoranlar ve oteller gibi halka açık yerlerde buluşmalarına yol açabilir. Paylaşılan ofis alanı, bir toplantı odası kiralayabilmeniz için müşteriniz için mükemmel profesyonel imajı göstermenize olanak sağlar.

Müşterinizle tanışmadan önce profesyonel bir ofis alanının güvenilirliğini kazanın. İşleri önceden hazır bulundurmak, güvenli ve güvenli bir oyun oynamanızı sağlar. Yurtdışındaki merkezleriyle iletişim kurması gereken bir müşteri için video konferans gibi çeşitli teknik olarak gelişmiş seçenekler sayesinde, sizinle tanışırken puan kazanmanıza yardımcı olur.

İlk iş sunumunuzu neden sesler ve istenmeyen görünümlerle dolu arka plana koymak. Bunu projektörde mükemmel bir profesyonel programda yapmak, fark edilme ve duyulma şansınızı arttırır. Bu toplantı odaları, ilk izleniminizi kalıcı kılmak için en yeni AV ekipmanlarıyla donatılmıştır.

Hindistan'ın başkentleri bu kavrama karşı değildir. Aslında, bu işte çok büyük bir patlama yaşandı: Delhi, Bombay, Kalküta, Chennai, Haydarabad, Pune, Bengaluru ve diğerlerinde ortak ofis alanı sunmak. İş fikirleri, kullanılmayan ve maruz kalma için bir satış noktasına ihtiyaç duyan taleple çınladı. Yeni minimum işletme maliyetlerinin düşük tutulması ve hala en iyi şekilde elde edilmesini sağladılar. İşte takip edilmesi gereken başarılı bir iş modeli olduğu kanıtlandı: bir uzay sağlayıcı ile çalışmak.

Bir önceki yazımız olan Akdeniz dekoru ve yaşam alanınızı aydınlatmak için mobilyalar başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here