Evin kutsal geometri ile uyumlaştırılması

GEOMETRİ ANLAYIŞI

Dünyanın ölçüsüdür; Güneşin dünyadaki izdüşümü ölçmekle ilgilidir. Evin etrafındaki eski ölçüleri kullanarak, genel bir uyum yaratabiliriz. Bu noktaları toprağa gömülü kaya veya trisellerle tutmak için dünya akupunkturunu kullanabiliriz. Triskes EMF'yi nötralize eder ve titreşimi arttırır.

Onları evin etrafında 4 noktaya, evin içinde 3 yere yerleştiriyoruz. Triskeli bir girdap yaratan enerji çarklarıdır ve kutsal noktalara yerleştirildiğinde evin altına enerji toplar ve enerjiyi dönüştürür ve dengeler. Birçok geleneklerde (Celtic, Hindu, Japon, Çin, Orta Doğu ve Kızılderili) bulunan bir formdurlar.

Bir evi temizlemek için nasıl çalışırlar?

Onlar enerji dönüştürücüleri; Çalışması için altındaki ölçümlere ihtiyacınız var. Altındaki enerji ne kadar güçlüyse dengeli bir kuvvet oluşturur.

3 triskler'ınız olduğunda, üçlü gövde adı verilen özel bir yapı elde edersiniz; evin dışını saracak. İlk üçü auranın içinde.

Temizledikten sonra geriye kalanlar iade edilemez. Kutsal yerler böyle korundu.

Ev yerleştirme, alan temizliği ve Feng Shui

– Evimizin, işyerimizin ve kendimizin değişen çevresini etkileyen teknikler, eski ve modern. Ev temizliği pratik bir sihirdir. Bu, bu ortamlarda sağlıklı bir enerji döngüsü sağlamanın, canlılık ve sağlığı arttırmanın, zihinsel tutumu iyileştirmenin, yaratıcılığı ve üretkenliği teşvik etmenin, ilişkilerimizi geliştirmek ve açıklık ve anlayış kazanmak için yapılan bir çalışma. Ev temizliğini kullanmanın en etkili yolu, niyetleriniz konusunda net olmak için tam olarak ne elde etmek istediğinizi bilmek. Bu eski sanat ve bilimleri, niyet gücüyle maksimum faydalanmaları için kullanabilirsiniz. Nereye giderse – enerji akar.

Arınma alanı, evdeki herhangi bir durgun enerjiyi parçalamak, tazelemek, dengelemek ve niyetlerine vermek için kullanılır. İşte evinizin enerjisini yükseltmenin hayati bir parçası olarak kabul edilebilecek bazı pratik uzay temizliği örnekleri.

Uzay temizliği, dünyanın hemen hemen her geleneksel veya yerli kültüründe bulunan bir ayindir. Uygulayıcıya, ev atmosferini durgun bir enerjiden güçlendirici ve manevi güçlenmeyi destekleyen enerjik bir enerjiye değiştirmesine izin veren güçlü bir beceridir. Geleneksel kültürlerde, yeni bir eve taşınırken mekanı temizlemek veya evinizi kutsamak her zaman hayati bir etkinlik olarak kabul edilmiştir. Tipik olarak, vücudun kendi enerjisi durgun olduğunda, sinirlilik, yorgunluk, coşku veya dayanıklılık eksikliği ve depresyon gibi semptomlar gelişir.

Uzay / Ev ve Toprak Temizleme Törenleri

Çoğu temizlik ve ritüel, evin veya işin büyüklüğüne bağlı olarak 2-3 saat sürebilir. Eviniz veya iş yeriniz 3.000 metrekareden fazlaysa, alanınızdaki belirli problemler ve koşullar hakkında konuşmak yararlı olur ve bunun ne kadar süreceğini tahmin edebiliriz. € ¨

Alan temizliğine ihtiyacınız olduğunda

1. Öncü enerjinin saflaştırılması

Yeni bir eve veya ofise taşınırken, önünüzdeki alanı kimin işgal ettiğini ve orada ne olduğunu düşünmek önemlidir. Sağlıkları, mutlulukları ve uzayda etkileri. Yeni ev bütünlüğünden mahrum olsa bile, örnekler kalacaktır. Bu öncül, en çok uyudukları, oturdukları yerler ve odalarda dolaşırken oluşturdukları "yollar" boyunca en güçlü olanı olacaktı.

Ayrıca odanın veya evin çeşitli nedenlerden dolayı kullanılmamış parçaları da olacaktır. Boş bir yatak odası veya mobilyaların bir köşeyi gizlediği bir odanın köşesi olabilir, böylece qi'nin kolayca dolaşması önlenir. Durgunluk kullanımlarına bilmeden cevap vermiş veya katkıda bulunmuş olabilirler. Sağlıklı dolaşım sağlamak ya da ev genelinde sağlığınız için her düzeyde bir zorunluluktur.

2. Fiziksel veya psikolojik bir hastalıktan sonra

Siz veya evinizdeki birileri uzun bir süredir hastaysa, evin titreşimi onu etkileyecektir. Evde biri ağır hastalandığında günlük rutini etkiler. Sakinlerin sosyal hayatı genellikle bir sessizlik, sessizlik ve sinirlilik kaygısı atmosferi tarafından engellenir. Hasta olan bir kişi için acı, endişe ve acı olabilir. Yer paylaşımı yapanlar için, enerjileri doğal olarak daha bastırılıyor. Fiziksel veya psikolojik bir hastalıktan sonra alanı temizlemek kesinlikle evi iyileştirecek ve taze, parlak bir gelecek için tonu belirleyecektir.

3. Büyük yaşam değişikliklerinden sonra

Yoğun bir yaşam tarzının stresi hepimizi etkileyebilir. Streslerin en güçlü nedenleri boşanma, korku, ilişkilere son verme ve işini kaybetme ya da kariyerleri değiştirmedir. Kendimizi kederimize, hayal kırıklığımıza veya öfkeye istifa ettikten sonra, devam etme zamanı. Bir atmosferde yaşamak ya da geçmişle dolu olmak yerine, uygun olduğunda, yaşlıları temizlemek ve ilerlemek önemlidir.

4. Evdeki çatışmadan sonra

Kırılmalar veya daha da kötüsü, evinizdeki saldırılar atmosferi veya temizliği yaratır. Alan bozuldu ve birçok insan bir olaydan sonra eve gittiğinde kendilerini rahatsız hissettiğini bildirdi. Daha küçük bir ölçekte, eğer yakın zamanda evde argümanlarınız varsa, kesinlikle atmosferde iz bırakmışlardır. Sabit kavgalar ve sonunda aylarca veya yıllarca süren kavgalar, bu negatifin veya uzaya nüfuz etmesine ve daha fazla uyumsuzluğu destekleyen bir atmosfer yaratmasına izin verir.

Oturumda neler var?

Dünyadaki kültürler kadar kozmosu temizlemenin birçok farklı yöntemi vardır. Kullanılan ritüeller arasında bitkilerin kullanımı, şarkı söyleme, iksir, sembolizm, manevi kurallar, nimetler, fedakarlıklar, hediyeler, meyveler, bitkiler ve kutsal su bulunur. Bazen gezegen veya ay döngüleriyle çakışan bir olay efekti arttırır. Arınma alanı, Kızılderili gelenekleri, Kelt ritüelleri, ilk Hristiyan ritüelleri veya Bali usullerinden oluşabilir; fakat atalarınızın geleneklerini öğrenmek, sizin için en iyi eylem şekli olabilir.

Ejderha kanının saflaştırılması

Dragon Blood ayrıca birçok mistik ve ruhsal ritüel kullanım alanına sahiptir ve zihinsel bilimi, sihri (zihnin büyüsü dahil) geliştirmek, alanı arındırmak ve arındırmak için kullanılabilir.

Aynı zamanda şans, başarı, sevgi (eğer istersen eski sevgilini geri getirmede faydalı olabilir) ve korunmaya (negatif enerji ve ruhtan) destek olur ve katkıda bulunur. Para ve sevgi çekme konusunda çok güçlü özelliklere sahiptir. Reçine aslında adaçayıdan daha güçlüdür ve hiçbir şey durgun ve negatif enerjiyi evden Ejderin kanından daha iyi temizleyemez. Aslında, enerjiyi temizlerken adaçayı ve ejderha kanı enerjisini değiştirmek en iyisidir.

Evinizi temizlemenin en iyi yolu (negatif enerjiden ve / veya istenmeyen oluşumlardan) küçük bir dağ gibi bir yığın şeklinde bir tabağa deniz tuzu serpin. Kazanın ortasında bir delik açın ve Dragon Blood veya Incense tozunu deliğe yerleştirin. Ejderin kanını (ateşle) ayarlayın, böylece evin arkasından, odadan odaya (niyetinizi belirleyerek) evin ön kapısına yanar ve yürür. Ön kapının dışına adım attığınızdan emin olun. Orada dumanı söndürebilirsin.

Olumsuz duygular veya varlıklar durumunda, kişinin niyeti istenmeyen bir durumdan dolayı evi tamamen terk etmek için açık ve net bir gereklilik olmalıdır. Duman, titreşimi değiştirir ve onu, hayaletlerin (Dünya'yı çevreleyen ruhlar) düzlemci ve polterjistler (öfkeli ve savaş gibi hayaletler dahil) dahil olmak üzere diğer varlıklar düzleminin eterik düzleminde bile etkiler.

Dragon Blood'dan buhurdan reçine parçaları bulamazsanız, tütsüleme (çubukta) yeterli olabilir. Güçlü negatif enerji ya da kötü varlıklar ile uğraşıyorsanız, günlük olarak Ejderha Kanı, Adaçayı, Lavanta, Beyaz Kazıcı, Tütsü ve Myrrh kombinasyonlarını yazın.

Ek olarak, siyah kristalleri, yani siyah turmalin, jet, obsidiyen vb. Yok edilecek odaya veya eve, ayrıca ametist, selestit, selenit ve melekit taşları / kristalleri yerleştirin.

Kafes ağları hem iç hem de ev kullanımı için önerilir. Selenite çubuklarını odanın ve / veya evin her bir köşesine yerleştirin. Köşeler, olumsuz ve pozitif ruhlar için bir giriş (veya giriş) ve / veya portal görevi görür. Bu yüzden birçok insan, özellikle çocuklar, odanın köşesinde bir şeyler görüyorlar.

Ejderha kanı çekici bir bitkidir. Başarı, romantizm ve sevgi, iyi şans (iyi karmayı kolaylaştırır), zenginlik ve servet (para dahil) çekmeye yardımcı olur. Ayrıca, özellikle kadınlarda doğurganlığı arttırır.

Parça, sevgi ve romantizmi çekmek ve desteklemek için bir aşk evi köşesine (pembe taşlarla birlikte) ve evdeki zenginlik veya para köşesine (yeşil renkli kristaller ve diğer değerli taşlarla birlikte) yerleştirilebilir. Yeterlilik ve refah) maddi zenginlik ve para çekmek için.

Ejderha kanının saflaştırılması

Uzayda kiralanan veya sahip olunan alan, genellikle tekrarlanır. Eski sakinlerin kalıplarını, düşünce kalıplarını, inanç sistemlerini, varlıklarını ve kıvılcımlarını kaldırarak kendi alanınızı yaratın. Tarihi binaların geçmişte yok edilmesi gereken nesiller vardır, ancak inşaatçının yeni binadaki tasarımlarını bile kaldırmak önemlidir.

Gerekli Malzemeler:

1.) ejderha kanı reçine, tütsü reçine ve mür reçine

2.) katran yakmak için kullanılan Kömür

3.) Alüminyum pasta tavası (her "istasyon" için bir adet)

4) Tek kullanımlık çakmaklar.

Not: Bu aromatik reçinelerin tümü küçük paketlerde gelir ve küçük bir çakıl taşı büyüklüğünde renkli bloklarla doldurulur.

Ritüel: Derin temizlik sırasında eşlerden ve / veya arkadaşlardan yardım almanızı tavsiye ederiz. Sadece daha az okunaklı olmakla kalmaz, aynı zamanda müşteri incelemeleri en az bir taneyle yapıldığında temizliğin daha etkili olduğunu onaylar. Daha da iyisi, bir "Uzay Temizleme Partisi" oluşturun. Başarı yanı sıra bir memnuniyet duygusu yaratın – bazı arkadaşlarınızı, çevrenizi arındırma ritüeline davet edin! Onlara yeni ve gelişmiş hayatında pizza ve içecekleri geri ver!

1. Birden fazla tütsü yakma istasyonu oluşturun. Düşük maliyetli fakat yüksek verimli bir istasyon, alüminyum bir tava alıp kum veya kirle doldurmak suretiyle yaratılır. Kömür disklerinden birini kirin ortasına kirin üzerine yerleştirin. Bu kısa süreli tütsü kokusunu günlük tabağınıza koyun, ardından her şeyi fırın eldivenine yerleştirin. Herhangi bir odaya veya masa üstüne yatırın. Çok dikkatli ve güvenli ol! Kömür çok sıcak yanıyor !!! Her bir santimetrekarelik alanın Dragon dumanını almasına izin verecek kadar istasyonunuz olduğundan emin olun. Her odada bir istasyona sahip olmanız gerekmez, ancak kaç istasyon oluşturmanız gerektiğine dikkat edin. Muhafazakâr olmanın zamanı değil.

2. Her odanın dışına açılan en az bir veya daha fazla pencere ve / veya kapı açın. Odada dış tahliye bulunmuyorsa, dış pencereleri ve / veya kapıları olan bağlı odaların uygun şekilde açık olduğundan emin olun.

3. Dolaplar, banyo kapıları, tuvalet kapakları, fırın kapıları, mutfak dolapları ve diğerleri dahil olmak üzere odanın her odasında bulunan tüm kapıları açın. Ejderhanın kan dumanı, tüm enerjiyi evden uzaklaştırmaya teşvik eder ve giriş / arka kapılar ve pencereler açık olduğundan, bu olumsuz etkileri bir çıkış sağlar.

4. Topları bir araya toplayın ve tüm olumsuz etkilerin temizliğini ve bu ritüelin mekanınız için yaratacağı olumlu, barışçıl hisleri görselleştirin / hayal edin.

5. İlk önce, her bir istasyondaki her bir kömürü yakınız. Alevi, parlayana kadar diskin altındaki çakmaktan uzak tutun. Parmaklarınızı korumak için diski metal maşa ile tutmak isteyebilirsiniz.

6. Her bir kömür diskinin iltihaplı kalacağından emin olduğunuzda, her istasyona yaklaşık olarak Dragon kan tozunun bir taslak büyüklüğünü ekleyin (çekiç – arkadaşınız – katranı katranı toz haline getirin – sonuçta, genellikle çok büyük kömür olan bir parça ekleyin) Bundan kaçının!) Her bir istasyonun iyi bir şekilde sigara içtiği anlaşılırsa, YER ALIN. YARDIM, ÇOCUKLAR VE KUŞLARINIZI DEĞİŞTİRİN VE 20 DAKİKA OLUN. Bu, sizin ve sevdiklerinizin güvenliğini garanti eder, çünkü bu enerjiler arındırılır. Bütün bu zor işleri yapsınlar. Bir tur yanma Dragon Blood reçinesi yeterince yaygın olsa da, periyodik olarak iki ila üç kez tekrarlanan adım 6 gerekli olur. Herhangi bir yerde, herhangi bir odada, geri döndüğünüzde herhangi bir odada rahatsız edici bir his duyuyorsanız, tüm istasyonlar 20 dakikalık bir Dragon kanı yakmaya hazır olmalıdır. İyiliğe değer. Sezgini kullan.

7. Alanınıza geri dönün (ilk, ikinci veya üçüncü saatten sonra) ve aynı kömür istasyonlarına tütsü ve mürü koyun. Birden fazla Dragon Blood Circle yakmanız gerekiyorsa, her bir istasyona yeni kömürle yanan diskler eklemeniz gerekebilir. Buhur ve mür duman, pozitif enerjiler ve daha yüksek düşünceler getirir. Siz, aileniz ve arkadaşlarınız sürecin bu bölümünde kalabilirler.

8. Ritüeldeki son adım, üç gizemi uygulamaktır: Evinizin merkezinde durun ve ritüelin etkili olduğunu ve iyi, olumlu şeylerin ve isteklerin kolayca ve zahmetsizce geldiğini hayal edin / hayal edin.

Yüksek sesle söyleyin: "Ejderhanın kan alanını temizlemek son derece etkili oldu ve evim (ofisim) harika, olumlu ve misafirperver hissediyor. Mucizeler her gün oluyor. Bu şimdi En Çok İyi için daha iyi bir şey mi?"

Not. Bu alanda tekrar böyle derinlemesine bir temizlik yapmak zorunda kalmazsınız, ancak her ay Dragon Blood ritüelini tekrarlamanızı, odadan odaya yürürken sadece bir istasyon yapmanızı şiddetle tavsiye ederim. Kapılar ve pencereler negatif enerjiyi serbest bırakmak için yeniden açıldı. Kimse sizi ve sevdiklerinizin kişisel alışkanlıklarını ve enerjisini arındırdığı için bu zamanlarda kalmak zorunda değildir. Unutma, her zaman yanan tütsü ve sakızlı tonları çıkarırsın. Son olarak, verimlilik için Üç Sır Güçlendirme Ritüelini uygulayın.

Bir önceki yazımız olan Ev ofis mobilyaları kurtarmak başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here