Görev ne olursa olsun, işte iyi bir iş yapmaktan gurur duyan birisin. Bir sonraki şirket toplantınız için kiralama rezervasyonu yaparken her zaman her ayrıntıya dikkat etmek ve en önemli şeyi kaçırmak istersiniz. Maalesef, şüpheler aklınıza gelmeye başlayabilir, çünkü ofisteki olağan buluşmalara bakarken, gideceğiniz şirket veya organizasyon için doğru buluşma noktasını bulamadığınızdan emin olmanız, aynı emin olmanızla aynı değildir. ; İhtiyacınız olan ataşları sipariş ettiniz.

Her şeyden önce, nefes almak ve rahatlamak için bir dakikanızı ayırın. Tabii ki, bir sonraki büyük zona için doğru yeri bulmak için baskı var, ama aynı zamanda, doğru sonuçları elde etmek için bazı adımlar atmanız gerektiğini biliyorsunuz. Hedefleri hatırla & # 39; ayrıntılar & # 39; çok iyi düştün mü? İşte bu detaylara gösterilen dikkatin gerçekten yararlı olduğu yer. Dahası, sadece organize edilmekle kalmayacak, sadece doğru yeri bulmakla kalmayacak, iş arkadaşlarınızı yenecek bir yer de bulacaksınız. çorap.

Mükemmel toplantı alanı ararken aklınızda bulundurmanız gereken bazı ipuçları:

Bir bütçe oluşturun ve çalıştırın – Herhangi bir şirketin övgülerinizi söylemesini sağlayan şeylerden biri, bütçenize bağlı kalmanızdır. Paranızdan en iyi şekilde nasıl faydalanabileceğinizi bilmek, her zaman iyidir, işinizde tasarruf etmeniz demektir.

Yardımcı olabilecek bağlantı / çıkış ekipmanı ve personeline sahip olmak – Toplantı yerlerinin kiralanmasında çoğu şirketin en çok sorun yaşadığı bir yer varsa, ön ve sese ilişkin hiçbir yön ve yardımı yoktur. Teknoloji burada kalmak ve teknolojinin düzgün çalışmasını sağlamak için ne gerektiğini anlayan personel ile bir buluşma yeri sağlamak için burada.

Ücretsiz Wi-Fi ve çalışma alanları mevcuttur – İnternete girememek dünyanın sonu değil, bugünün iş dünyasında taş çağınızda olabilirsiniz. İnternet erişimi hayatidir ve ayrıca ücretsiz erişim de önemli bir satış noktasıdır. Ek olarak, istediğiniz son şey çalışanlarınızın çantalarını hızlı masa olarak değiştirmek için çantalarını kullanmalarıdır. Mevcut çalışma alanları da çok önemlidir.

İsteğe bağlı olarak birçok fiziksel numara ve yemek servisi – Uzun süre aynı odada kaldığınızda, birinin kişisel alanında bulunmadan hareket edip uzayabileceğinizi bilmek istersiniz. Şirketler ayrıca, çalışanlarınızın dikkatli olmasını istiyorsanız, faydaların yararlı olabileceğini anlamaya başladı. Kira bedellerinin bir parçası olarak bu şirket tarafından halledilebilecek olan toplantı tesislerinin kiralanması çok önemlidir.

İş gereksinimlerinizi karşılayan bir toplantı alanı kiralamak iş arkadaşlarınızın gülümsemesini sağlar # & # 39; yüz çok iyi görünüyor. Ancak, hemen aşılmaz sorunlar gibi görünen şeye dalmayın. Aslında, kendiniz için var olan sorunları yaratmayın. Bir eylem planınız, bütçeniz ve kuruluşunuzun ihtiyaçları için net bir fikir edindiğiniz sürece, doğru toplantı alanı tam köşededir.

Bir önceki yazımız olan Ofis alanını seçmek için temel ipuçları başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here