Düşüncelerim bazen zamanın ötesine geçse de onlardan hiç haber alamamama rağmen, çoğunun benden çok daha iyi sonuçları var.

Hepimiz birisinin hastalanma ya da kaza geçirme konusunda nasıl hissettiğini anlatan hikayeler duyduk ve anında bir sorun olduğunu öğrendik Çoğu zaman bir kişi hasta ya da yaralanan bir kişiye hitap ediyor ve duyguları haklı olunca şaşırıyor.

Diğer yerli kültürler gibi Avustralya’nın yerli halkı, bir kişinin bir tür Doo Doo’ya, bir kişinin sinsi bir davranış için cezalandırmak istediği kişiyi temsil eden bir bebeğe yapışacağına ve bazen binlerce mil uzakta olsa da hedeflenen bir insanın acı çekeceğine inanıyor. ayak ve sonuç olarak hasta veya incinir.

Bu olaylar nadir değildir, peki bu nasıl olur?

İnce bir örtü ile ayrılan birçok boyutta uzayda yaşıyoruz ve düşüncelerimizin sonuçları ve zamanı ve uzamı aşması var.

Sahip olduğumuz her düşünce, sahip olduğumuz düşünce ile tutarlı bir eylem yaratır. Bunun farkında olmasak da, bu düşünceler doğru zamanda gelinceye kadar seyahat eder ve zamanın ve mekanın ötesine geçer.

Çoğu zaman, bir Ahşap eylemine katılan iki kişi benzer bir inanca sahiptir, birinin eylemleri diğerine bilinmese bile, yalnızca aynı inancı paylaştığı durumlar diğerlerinden tepki almak için yeterlidir.

Eylem harekete geçtikten sonra, düşünce alıcıyı buluncaya kadar, zaman ve uzayda ilerler, alıcı bulunduğunda, eylem tamamlanır ve denetlenmeyen ruh büyünün altına yerleştirilir. Çoğu zaman gebe kalan mağdur, böyle bir geleneğe inandığını fark etmez, bilinçaltına gizlenebilir, çirkin kafasını çevirmek için doğru zamanı bekler.

Akraba veya arkadaş gibi güçlü bir ilişki içinde olan ve bir çok kez birlikte yaşamış ve güçlü ilişkiler geliştirmiş kişilerin zihinsel ya da neredeyse kalça ekleri oluşturma olasılığı daha yüksektir.

Bu hayatta yakın olan insanlar da aynı bağı geliştirebilir ve anında başka bir sorunun ne zaman ortaya çıktığını öğrenebilir.

Mesela, Vietnam döneminde temel bir eğitim yaparken, bir sabah saat 3 civarında bir grip hastası oldum, aynı zamanda annem babamı uyandırdı ve hasta olduğumu söyledi. Bin kilometre uzakta olsam bile, bunu biliyordu.

Düşüncelerimiz zaman ve mekanı aşar, aynı şekilde çoğu zaman insanlar başka zamanların ve hayatların retrospektifini alır ve yüzlerce veya binlerce yıl öncesinden bir şeyi hatırlayabilir.

Büyüleyici bir evrende yaşıyoruz, sadece çözülmeyi bekleyen birçok gizemli bulmaca var.

Bir önceki yazımız olan Bodrumunuz sadece sizi bekleyen başka bir yaşam alanı! başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here