Öğelerinizden bazılarını saklamak veya yeni bir eve taşınmanıza yardımcı olmak için mobil depolama aygıtlarını kullanabilirsiniz. Temel olarak, portatif depolama üniteleri, büyüklüğü büyük ve içinde çok fazla boşluğu olan ahşap veya metal kaplardır.

Bu kaplar oldukça esnektir ve kolayca hareket ettirebilirsiniz! Eşyalarını indirmek, paketlemek ve transfer etmek isteyen ev sahipleri için çok elverişlidirler.

Taşınabilir depolama aygıtınızı ofisinize veya evinize taşıyabilir ve kendiniz indirebilirsiniz. Başka bir yere taşımak istiyorsanız, sadece depo şirketini arayın, size ulaştırın.

Taşınabilir veri havuzları nasıl görünür?

Bu üniteler büyük kutulara benzer ve farklı boyutlarda gelir. Bazıları 6 fit uzunluğa, diğerleri ise 16 fit uzunluğa kadar olabilir.

Boyları da farklı. Bazıları uzun ve ince olabilir, böylece daha fazla paketleyebilirsiniz. Diğerleri kısa olabilir, yükleme işlemlerini basit bir iş haline getirir, ancak çok fazla kapasiteleri yoktur.

Taşınabilir depolama maliyeti

Kamyon kiralamaya göre oldukça uygunlar. Ofisinizden veya evinizden taşınmayı düşünüyorsanız, sizin için en iyisidir.

Bu konteynerlerin fiyatları 500 ila 5.000 dolar arasında değişebilir. Bu fiyat, kullanmayı düşündüğünüz konteyner sayısına ve seyahat mesafesine göre değişmektedir.

Kural olarak, kapların sayısı arttıkça, fiyat da artar. Ayrıca, onları uzak bir yere taşıyacaksanız, fiyat artacaktır. Bunun nedeni, profesyonel bir sürücü kullanma, yakıt, bakım ve kamyon taşıma maliyetlerini karşılaması gerektiğidir.

Konteynırları bir süre saklamak istiyorsanız daha fazla ödeme yapmanız gerekecektir. Genel olarak, taşınabilir depolama, hareket etmeyi planlayan ve en kolay yolu arayanlar için ekonomiktir.

Taşınabilir sürücü ne zaman kullanılır

Çoğu insan bu birimleri yeni evlere ve ofislere taşınırken kullanır. Bunun nedeni, bu tür konteynerlerin eşyalarını kendi hızlarında düzenlemek için uygun olmalarıdır.

Taşınabilir bir cihaz kullanabileceğiniz başka zamanlar olabilir. Örneğin, bir ofis kirası sona ermiş olabilir ve yeni bir yeriniz yoktur. Bu durumda yapılacak en iyi şey, tüm öğelerinizi başka bir ofis için düzenlediğiniz taşınabilir bir depolama aygıtında saklamaktır.

Taşınabilir Sürücü Nasıl Gidilir?

Hareketli bir şirketten taşınabilir bir sürücü alabilirsiniz. Şimdi onlardan birkaçı var ve en iyisini seçmek zorundasın.

Ardından, onlarla iletişim kurun, uygun kabı seçin ve kullanmak istediğiniz tarihi seçin. Eşyalarını almak istediğin yere göndersinler. Eşyalarını topladıktan sonra depolamak için saklayabilir veya ihtiyaçlarınız doğrultusunda bunları yeni bir yere taşıyabilirsiniz.

Son Görüş

Taşınabilir ünitelerin temel avantajı, esneklik sağlamaları ve size gelmeleridir. Artık nasıl çalıştıklarını bildiğinize göre, bir dahaki eşyalarınızı taşımanız veya saklamanız gerektiğinde bunları kullanmaya başlayabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan İlişkiler: Diğerleri için yer kaplayabilmek önemli mi? başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here