Modern daireler, günümüzde en popüler mülklerden biridir, çünkü hedefledikleri yetişkinlerin erişimine açıktır ve genellikle onlar için en önemli olanın yakınındadır. Daireler ayrıca çeşitli nedenlerle diğer hedef gruplar için çok popüler konut seçenekleridir. Ne yazık ki, çoğu insan çok küçük balkonlarla donatılmış olup, bölgenin sunduğu rahatlamayı bulmayı biraz zorlaştırmaktadır. Ancak küçük bir yaratıcılıkla, buna rağmen, şaşırtıcı boyutta olmasına rağmen hala balkonda serinlemenin tadını çıkarabilirsiniz. İşte bu sıkışık alanı dönüştürmek için yapabileceğiniz çok basit şeyler.

Çok ama çok amaçlı mobilyalar seçin

Sandalyeler, masa veya şezlong, tatil beldesi olması gerektiği için balkonda olabilecek şeylerden bazılarıdır. Ancak dairenizde sadece küçük bir alan olması, orada daha büyük bir sandalyeye sahip olmayı zorlaştırıyor ve yine de yürümek için biraz yer bırakıyor. Boyut problemlerini çözmek için, dergi, kitap veya ayakkabı için depolama alanı olarak da kullanılabilecek bir salon veya masa seçin. Her şeyi değiştirmek için iyi organize edilmiş birkaç çok işlevli çalışmanız olabilir.

Asmak için ılık çiçek ve bitki getir.

Uzaya bakarken, çiçekler ve bitkiler hakkında yapabileceğiniz hiçbir şey olmadığını düşünebilirsiniz. Saksı bitkileri için alan çok küçük olmayabilir, ancak mevcut küçük alana müdahale etmemek için asılı çiçekli güzel renklerin tadını çıkarmaya devam edebilirsiniz. Çok sayıda seçenek var, ancak bitkilerin ve çiçeklerin mükemmel boyutunu ve sayısını seçtiğinizden emin olmanız gerekir, böylece ufak alanla dolup taşmazsınız. Önemli olan onu arkadaşça ve davetkâr yapmak.

Mümkün olduğunda doğaçlama

Balkon ile çalışma hakkında iyi bir şey, çok pahalı değil, birden fazla amaca hizmet edebilmenizdir. Örneğin, görev bir şezlonga veya bir dizi sandalyeye sahip olmak için çok büyükse, sağlam ahşap kutuların dinlenmek için bir yer olarak kullanılması ile ne yapmak gerekir? Çok az yer kaplarlar ve yine de size konforlu bir oturma alanı sunarlar; sadece bazı kullanışlı yastıklar ve yastıklar atmanız gerekir ve bitirdiniz. Bu tür kutuların açık alanları, diğer eşyalar için depo yeri olarak işlev görebilir; birkaç kitap yazabilir veya gerektiği gibi başka öğeler yerleştirebilirsiniz.

Yaratıcılık, küçük balkonunuzu sakin, işlevsel bir cennete dönüştürebilir. Balkonda yapamadıklarınızla sürekli olarak kendinizi sinirli hissetmek yerine, serinlemek için seveceğiniz bir alan yaratmak için kolayca ne yapabileceğinizi öğrenin. Böyle küçük alanlar için bile birçok seçenek var ve sadece sizin için çalışmasını sağlamak için dışarıda biraz düşünmeniz gerekiyor. Sadece öğelerin sayısı ile hafif olması gerekir, aksi takdirde kış görünebilir.

Bir önceki yazımız olan Kamyonlar Yolda Bir Kamyon Taşınması İçin Başka Bir Yer Nasıl Verebilir - Kamyonlar İçin Hangi Okulların Öğretmediği başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here