İşletmeniz için üretken, işbirliğine dayalı bir çalışma ortamı oluşturmak başarının anahtarıdır. Teknoloji, uzaktan çalışma ve iletişim yoluyla gittikçe daha fazla ilerledikçe, toplantı odaları ekip gelişimi ve ekip çalışması için çok önemli bir alan olmaya devam ediyor.

AV ürünleri ve çözümleri ekipleri ve personeli geliştirebilir ve doğru şekilde entegre edilen doğru yazılım zaman ve alanı en üst düzeye çıkarmanıza yardımcı olabilir. Önümüzdeki yıllarda ek toplantı odaları eklemek isteyen şirketlerin% 20'sinden fazlasıyla, doğru AV sisteminin işletmenizin tam potansiyeline ulaşmasına yardımcı olabileceği bazı yollar belirttik.

1. İşbirliği

Toplantı odanızın büyüklüğü ve boyutu ne olursa olsun, AV ürünleri çalışanlara yardımcı olabilir

birlikte çalışın ve daha üretken bir işbirliği yapın. Ekip üyelerinin fikirlerini paylaşmalarını, görüntülemelerini ve yorum yapmalarını sağlayan bir projektör ekranı ya da kullanıcıların kablosuz ekranlar aracılığıyla kullanıcıların ana ekrana bağlanmasını sağlayan etkileşimli bir sistem olsun, AV herkesin izini sürdürebilmesi için mükemmel bir araçtır toplantı katılımcıları aynı sayfa.

2. İletişim

AV, hem iç hem de dış şirketler ve müşteriler arasında işletmeler arası etkileşimi giderek arttırmaktadır. Uzak ziyaretçiler bağlı cihazlarla toplantılara kolayca katılabilir, ekip üyeleri nerede olursa olsun toplantılardan yararlandıkları için işyerinde daha fazla esneklik sağlar. AV herkesin katılabileceği toplantı odası etrafına yerleştirilebilecek birden fazla ekranla toplantı içeriği ve malzemeleriyle ilgili herkesin güncel kalmasını sağlar.

3. İçerik yönetimi

Çoklu ekranlar, dokunmatik ekranlar ve projeksiyon çözümleri, yeni kontroller ve içerik paylaşımı iş başarısını artırmanıza yardımcı olabilir. Ekip üyeleri, video ve ses dahil olmak üzere çeşitli materyalleri görüntülemek için toplanabilir ve değerini ekip olarak paylaşabilir. AV teknolojisi ayrıca sanal öğrenmeyi kolaylaştırır, kullanıcıların web seminerlerine ve çevrimiçi eğitim kaynaklarına daha geniş bir ölçekte erişmelerini sağlar; bu, şirketinizin güçlü bir işgücünü geliştirmeye daha fazla yatırım yapabileceği anlamına gelir.

4. Verimlilik

Kusursuz kurulum ve kurulum ile AV, birlikte iyi çalışan ürünlerden ve işinizle bütünleşen teknolojilerden yararlandıkça zamandan ve paradan tasarruf etmenizi sağlar.

Bu yılki Entegre Avrupa Sistemleri (İMKB) konferansındaki araştırmalar, personelin "işbirlikçi işbirliğini" teşvik edebilirlerse toplantıların% 65 daha verimli olabileceğine inandıklarını buldu. Bu tür etkileşimli, bağlantılı deneyim, tam olarak harika bir AV sisteminin işinize sunabileceği şeydir ve işler her zamankinden daha fazla büyüdükçe ve işler büyüdükçe, toplantı salonlarının geleceği gibi görünüyor.

Bir önceki yazımız olan NASA'nın uzay tabanlı uzay tabanlı uzay alıcıları birbirinden 90 derece uzakta olmalıdır başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here